Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Praca: Opiekun osoby starszej (niesamodzielnej)

18663
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: EDU-IT Augustyn, Niedbała, Pieprzycki sp.j.
E-mail: edu.it@onet.eu
Telefon: 531-904-403
Strona www: www.edu-it.com.pl

dodano: 2019.07.18
ważne do: 2019.08.17
wyświetleń: 769

Szczegóły oferty:

OFERTA PRACY:
Stanowisko : Opiekun osoby starszej (niesamodzielnej)
Praca na tereniepowiatów: mieleckiego, kolbuszowskiego, dębickiego, ropczycko – sędziszowskiego.
ZADANIA:
1. Pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych.
2. Pomoc w czynnościach utrzymaniu higieny osobistej.
3. Pielęgnację zaleconą przez lekarza.
4. Zapewnienie kontaktów z otoczeniem .
5. Czynności wspomagające i rozwijające kontakty z rodziną.
WYMAGANIA:
Chęci do pracy
Mobilność (dojazd autobusem lub samochodem)
OFERUJEMY:
Stawka godzinowa: 22-24 zł brutto
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
edu.it@onet.eu lub kontakt telefoniczny pod nr 178549930, 531904403 od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00-16:00.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami).
4wesele.pl obrabiarki.net