Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Asystent spedytora międzynarodowego

18563
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Omega Pilzno
Miasto: Pilzno
Kod pocztowy: 39-220
E-mail: rekrutacja@omega-pilzno.com.pl
   
dodano: 2019.07.09
ważne do: 2019.08.08
wyświetleń: 911

Szczegóły oferty:

Asystent spedytora odpowiada za wsparcie spedytora prowadzącego w zakresie organizacji transportu międzynarodowego oraz optymalnego i zyskownego planowania tras.
Do zadań asystenta spedytora należy obsługa i archiwizacja dokumentów spedycyjnych,kontrola realizowanych zleceń, wystawianie faktur współpracującym kierowcom oraz wyszukiwanie najbardziej opłacalnych ładunków na giełdach transportowych.
Asystent spedytora współtworzy i buduje dobre relacje ze wszystkimi działami firmy i kierowcami, zgodnie z obowiązującymi wartościami firmowymi. Stale doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę z zakresu transportu, jest pozytywnie nastawiony, chętnie się uczy, jest skrupulatny i dokładnie wykonuje swoje zadania.

Ważne dla nas jest:
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego w stopniu zaawansowanym;
  • znajomość pakietu Office (Word, Excel);
  • doświadczenie na stanowisku spedytora mile widziane
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • umiejętność pracy w zespole, radzenia sobie ze stresem
  • chęć i zapał do pracy

Oferujemy:
W Omega Pilzno dajemy naszym pracownikom możliwości wdrażania innowacyjnych pomysłów, wspieramy w realizacji celów.
Łączymy wartości osobiste z wartościami firmy i inwestujemy w rozwój pracowników, aby mogli zrealizować swoje zawodowe ambicje. Jesteśmy przekonani, że ludzie mają ogromny potencjał w sobie i stworzenie odpowiednich warunków współpracy pozwala im wyjść daleko poza przeciętność, i tworzyć razem wielkie rzeczy.
Jeśli lubisz tworzyć, kreować, a nie być naśladowcą, dołącz do nas.

Aplikacje należy przesyłać na adres mailowy:
rekrutacja@omega-pilzno.com.pl
z dopiskiem: "Asystent spedytora międzynarodowego, Pilzno"


Prosimy o zamieszczenie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby aktualnej i przyszłej rekrutacji do Spółek z Grupy OMEGA PILZNO".

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka z Grupy OMEGA PILZNO. Spółka współadministruje danymi w ramach struktur Grupy OMEGA PILZNO, w związku z tym Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do innych spółek Grupy OMEGA PILZNO na potrzeby realizacji celu, dla którego są gromadzone. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji aktualnej lub przyszłej. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane - na okres konkretnej rekrutacji i przyszłych rekrutacji, jednakże nie dłużej niż 2 lata lub do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net