Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Oleje do Drewna

17994
Cena: 120,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: OlejeKleje
Miasto: Warszawa
E-mail: tomaszolejny@o2.pl
Telefon: 692086727
Strona www: http://olejekleje.pl/
Stan: nowy
   
dodano: 2019.05.24
ważne do: 2019.07.23
wyświetleń: 792

Szczegóły oferty:

Podział olejów do drewna możliwy jest na budowie różnych parametrów. Ważnym jest obecność barwnika – jeżeli nie chcesz zmieniać koloru, to postanów się na bezbarwny olej do drewna. Gdy natomiast chce ci na model na przyciemnieniu i uwydatnieniu słojów, lub całkowitej zmianie barwy, więc warto wybrać taki, jaki zawiera dodatek substancji barwiących. Olej do tarasów marki OSMO oprócz bezbarwnej opcji, korzysta w swojej kolekcji do wyboru cztery naturalne odcienie, które dobrze imitują różnego sposobie egzotyczne drewno. Preparat ten głęboko wnika i odżywia drewno oraz chroni przed deszczem oraz wilgocią.
Klejenie drewna to wygodny, i przy tym góra dużo atrakcyjny sposób wiązania ze sobą drewnianych elementów, niż chociażby użycie gwoździ czy wkrętów. Żeby powstałe meble, schody i podłogi wyglądały efektownie, i przy tym zaznaczały się trwałością, należy dopasować do nich właściwy klej. Jaki klej do drewna najlepiej wybrać? Najlepiej sprawdza się marka Kleiberit, ponieważ robią kleje do drewna najdoskonalszej klasie. Dobór odpowiedniego kleju do drewna to sygnał do sukcesu. A przed przystąpieniem pracy, należy mieć o podobnym przygotowaniu powierzchni, która będzie klejona. Niezmiernie istotne jest wyczyszczenie powierzchni z całych zabrudzeń tuż przed rozpoczęciem pracy. Drewno oczyszczone dobę wcześniej, należy oczyścić ponownie, bo w ostatnim terminie, potrafiła się na nim wytworzyć warstwa żywicy.

Zachęcamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą internetową: OlejeKlejePL: http://www.olejekleje.pl - OlejeKleje - Kleje do Drewna
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net